Hotel Willa Odkrywców

California Wine Weeks

Tegoroczna edycja w Willi Odkrywców trwa od 14 maja do 4 czerwca 2022 r.

Na naszych Gości czeka mnóstwo wspaniałych butelek prosto ze słonecznej Kalifornii, mini degustacje, rabaty na zakup wina oraz specjalne menu!

Jest to druga edycja europejskiego programu promocji win kalifornijskich, organizowana przez California Wine Institute. Restauratorzy, hotelarze, wine bary, importerzy oraz sklepy specjalistyczne łączą siły aby pokazać jak wspaniały jest smak win ze słonecznej Kalifornii.

Celem "California Wine Weeks" jest podniesienie świadomości koneserów o walorach smakowych win kalifornijskich oraz pokazanie dużych możliwości łączenia ich z różnymi potrawami.

Willa Odkrywców dołączyła do grona ponad trzystu przedstawicieli HoReCa z siedmiu krajów europejskich, którzy biorą udział w działaniach na rzecz win kalifornijskich.

Kalifornia to czwarty, największy światowy producent wina. Dzieli się z nami bogactwem i róznorodnością stylów win, od orzeżwiających białych po mocno zbudowane, wyraziste czerwone odmiany. Kalifornisjki pogodny klimat oraz zachwycająca natura nastrajają optymistycznie, co odnajdujemy  w każdym kieliszku wina z Kalifornii.

W czasie trwania akcji California Wine Weeks w restauracji " U Odkrywców" jest możliwość degustacji dań z menu specjalnego, które idealnie łączą się z winami kalifornijskimi.

Z miłości do win kalifornijskich prezentujemy Państwu nasz  film, który powstał w ramach akcji promocyjnej California Wine Weeks 2022.

Aranżacje pomieszczeń inspirowane najlepszymi trunkami – winami musującymi, białymi oraz czerwonymi.
Show on the map